Randevu

KALİTE YÖNETİMİ

MİSYONUMUZ (ÖZ GÖREV)
Hastaya ve hasta yakınlarına saygılı olmak. Hasta haklarının yanı sıra çalışan güvenliğini önemsemektir. Hastaların yeni yaşamlarına yardımcı olmak, ortaya çıkabilecek sağlık problemlerini önceden öngörmek ve tedavi etmektir. İnsana saygı duyan, hastalarının en modern teknoloji ve dünya kalitesinde verilen sağlık hizmetini hak ettiğine inanarak, hasta ve hasta yakınlarının güven içerisinde tedavilerini devam ettirecekleri rahat, huzurlu ve konforlu bir sağlık merkezi olmaktır.

VİZYONUMUZ
Çağdaş yönetim sistemi, hastalara gösterilen ilgi ve teknolojisi ile örnek gösterilen bir merkez olmaktır. İfa Life olarak hasta ve hasta yakınlarına hijyenik, modern, insana saygılı ve bilimsel sağlık hizmetleri sağlayacağımızın sözünü veriyoruz.

KALİTE POLİTAMIZ
Bölgemizdeki diyaliz tedavilerin de tercih edilen sağlık kuruluşu olmak için; gereksinimleri göz önüne alınan, kişisel gelişmeleri desteklenen, güler yüzlü, araştırmacı ve konusunda uzman kadromuzla; ayrım gözetmeksizin tüm konuklarımızın şikayet ve dileklerini önceliğimiz kabul ederek, yaşam kalitelerini, kalite yönetim sistemi şartlarında; sürekli iyileştirme prensibi ve çevre bilinciyle sunmaktır.

TEMEL DEĞERLERİMİZ;
Güvenilirlik,
Adil ve Hakkaniyetli hizmet,
Mahremiyet ve Gizliliğe önem vermek,
İnsana ve Emeğe Saygı,
Bilimsel ve Akılcı hizmet,
Ekip çalışması bilincine sahip olmak,
Profesyonellik ve Kesintisiz ,Sürekli hizmet vermek,
Yeniliklere açık olmak.

AMAÇ VE HEDEFLERİMİZ;
İnsani değerlere önem vermek ve Hasta mahremiyetini sonsuz korumak, Hastalarımızın kendilerini güvende hissedecekleri ve memnuniyet duyacakları bir kuruluş olmak. Sadece İlçemizde değil,Trakya genelinde her kesimden hastaya, son teknolojik uygulamaları deneyimli kadrosuyla , Etik değerler doğrultusunda hizmet sunmak, Hasta memnuniyeti ve kaliteli sağlık hizmeti ile adımızı duyurmak,

Amacımız, kalite yönetim sistemi (KYS) nin kurum içinde uygulanmasını sağlayarak hasta ve çalışan güvenliği ile hasta ve çalışan memnuniyetini arttırmak, sürekli kalite gelişimini kurum kültürü haline getirerek Sağlıkta Kalite Diyaliz Standartları ve uluslararası standartlara uygun bir şekilde hastalarımıza hizmet sunmaktır.

“ASLOLAN YAŞAMDIR.” FELSEFESİ İLE BİRARAYA GELMİŞ DENEYİMLİ EKİBİMİZ İLE HİZMENİZDEYİZ.Hasta Yakını Bilgilendirme Formu

Hasta ve Hasta Yakını Hakları ve Sorumlulukları Listesi